Rijstmelk. Volgens mij zijn er veel mensen die er een vies gezicht bij trekken omdat het misschien niet heel aantrekkelijk klinkt. Smaakt het dan naar rijst? En is het niet weeïg? Nee en nee =) Het smaakt fris en neutraal en heeft geen romige structuur dus is absoluut niet weeïg. Naast rijstmelk bestaat er ook havermelk, amandelmelk of notenmelk.
Er is al een tijd een grote koemelkdiscussie gaande: het is alleen voor kalveren, het is slecht voor je versus mensen hebben het nodig, je botten worden er sterk van en ga zo maar door met de argumenten.
Speltpannenkoeken gemaakt met rijstmelk, very jummieIk heb ervoor gekozen om geen koemelk meer te drinken en ik merk dat mijn buik er heel erg blij mee is. Ik hoor je denken: maar er zijn toch recepten waar je écht melk voor nodig hebt? Jep, en dan gebruik ik rijstmelk =D en dat proef je niet!
Ik schrijf dit zeker niet om je ervan te weerhouden om koemelk te drinken, maar wel om over de pluspunten van plantaardige melk te vertellen:
De Dream dranken gemaakt van rijst, haver, amandelen of notenmix zijn 100% plantaardig en bevatten dus geen lactose of koemelkeiwit. Daarom zijn ze ideaal voor mensen met lactose-intolerantie of koemelkeiwitallergie. En er is nog méér goed nieuws. In tegenstelling tot sojadranken zijn onze Dream dranken arm aan proteïnen en dus ook perfect geschikt voor personen met een laagproteïnendieet. Ze bieden bovendien ook een ideale oplossing voor mensen die allergisch zijn aan de eiwitten in soja.
Ben je benieuwd naar de producten van Dream en wil je ze zelfs eens uitproberen? Ik mag maar liefst 10 lezers blij maken met een pakket! Ik heb zin in een anders-dan anders actie dus ik heb iets geks bedacht. Laat een reactie in de comments achter met antwoord op de volgende vraag: “Stel je voor rijstmelk kwam wel van de koe, hoe zou die koe dan heten?”
Laat je vooral inspireren door Disney, je eigen fantasie of je buurvrouw 😉 en vul een geldig email adres in, de winnaars krijgen van mij een mailtje. Succes!
Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met Kroon op het Werk en Rice Dream
Ik gebruik al jaren geen koemelk meer, maar sojamelk. Ook hartstikke lekker en gezond. Koemelk is voor de mannen helemaal niet goed. Het kan de kans op prostaatkanker verkleinen. Maar bovenal vind ik sojamelk echt lekker als je geleerd hebt dit te drinken. Ik zou graag meedoen met de prijs om rijstemelk uit te proberen. Ben benieuwd.
En hoe zou het heten als rijstemelk van de koe komt? Dit kan natuurlijk niet, maar dan zou ik zeggen: Rijstmelk van de koe!
Hallo Frans, dankjewel voor je leuke reactie. Sojamelk kan ik dan weer niet tegen, zo zie je maar dat het ook nog eens per persoon verschilt.
De actie met rijstmelk is helaas alweer een tijdje afgelopen dus daar kan je niet meer voor mee dingen. Maar er komen binnenkort weer leuke nieuwe acties aan!
Groetjes
Kelly
Ik vind je website informatief en leuk. Bedankt ik hou je acties in de gaten 😉
Groet
Frans
Dankjewel, heel leuk om te horen! =D
Ik ga helemaal uit mijn dak met rijstmelk van grote klasse, heerlijk om zowel anderen als mezelf mee te verrassen. De prijs, Rice Dream rijstmelk, die kans is helaas super klein, maar met http://www.goodfoodlove.com op mijn beeldscherm, heb ik toch ook al het gevoel een heerlijke winnares te zijn!
Een rijsende koe
Rijsta-1 rijsta-2 rijsta-3 rijsta-4 etc.!
Koest! (rijst&koe)
Mc ricemilk dreamy
The asian express. Ben erg benieuwd of rijstmelk ook werkt in recepten.
Aaian rice filed cow
Sorry asian rice filed cow
Riza ofzo. Ik wil deze varianten in ieder geval graag uitproberen.
De koe kan dan Riko de rijstkoe heten. In het Engels word dat dan Ricow the Rice Cow (klinkt wel iets beter).
Ik ben zeer benieuwd naar deze verschillende smaken.
Boe-fan! (Fan = rijst in Chinees)
Ik ga voor: Pien
Mijn koe heet gewoon Happy want gebruik Rice Dream en Oat Dream al voor van alles en nog wat van drank tot brood en weet zeker gezond,goed verdraagbaar en voor een groot publiek . Deze koe brengt de oplossing om terug “Happy” te leven….
Condoleezza! Naar Condoleezza Rice de voormalige amerikaanse veiligheidsadviseur. Wij willen graag gezonde en veilige melk, rijstmelk dus!
Jasmijn
Omdat dat een heerlijke licht zoete rijstsoort is en omdat jasmijn voor wit ( en dus puur) staat en verder is het gewoon een prachtnaam voor een prachtbeest!
Rijsa lijkt me een leuke naam
Naam van de koe: Puur natuur
Lassie!
Misschien dat ik dan ruzie krijg met de meneer van de lassierijst, maar dat zien we dan wel weer:)
Lekkerlekker, van Lassie!
Natura
Rafiki de wijze rijstmelk koe =) (Rijstmelk, dát is pas echt goed voor je ;-)) haha xx
ik gebruik vaak soja of amandelmelk ben wel benieuwd naar rijstemelk, had idd precies dat idee wat je omschrijft.. dat t weeïg is en naar rijst smaakt haha..
Berta!
Ries, de Rijstekoe!
Zou wel heel makkelijk zijn als die echt bestond 🙂
“korreltje”
Rise en Shine koe!
Past heel goed bij de recepten die ik wil gaan uitproberen uit het boek van Rens Kroes!
SunRice zou ik de koe noemen! Vrolijk, vrouwelijk en natuurlijk. Daar word je toch blij van!?
Rijstmelk komt van de RijsteBoe !
Ricy Bella, zou de koe heten 😉
Ik ben er sinds een tijdje achter dat ik een lactose intollerantie heb, dus ben volop aan het proberen. Lijkt me lekker om deze ook te proberen.
De koe zou heten “de koe zonder gedoe” .
ik vind s,ochtens een bord havermout met rijstmelk heerlijk.
echt een goede start van de dag!
de koe zou Rizzy heten.
Ik durf er nog steeds niet goed aan… dus ik ben wel heel benieuwd om het eens uit te proberen! Leuke actie!